Ласкаво просимо до Трансфер Мега!

ТОВ «Трансфер Мега» займає нішу виготовлення зовнішньої реклами на ринку України більше 10 років. Спектр наших послуг досить широкий: ми займаємося виготовленням і розміщенням зовнішньої реклами (власна мережа бігбордів по Запоріжжю та області), виробництвом POS-продукції (промо-столи, брендовані стійки, акрил-лайти, світлові плафони), маємо власну дизайн-студію, а також надаємо клінінгові послуги.

Персонал фірми включає в себе фахівців відповідної кваліфікації: технолога-конструктора, проектанта з ліцензією Міністерства Будівництва, слюсарів зi зборки металоконструкцій (мають допуск до виконання робіт підвищеної складності і регулярно проходять атестацію і мають посвідчення), зварювальників. Також штат включає в себе графічного дизайнера проектів і офісний персонал.

У нашому розпорядженні 750 кв.м. виробничої площі (приватна власність) і 220 кв.м. офісної (приватна власність), а також власні транспортні засоби (легкові авто, «Газель»). Наша матеріальна база включає в себе наявність верстата для лазерної порізки, фрезерний верстат, аргонове зварювання, пост-вакуумне формування, плоттер для різання плівки, зварювальні апарати, гибочний верстат, велику кількість ручного електроінструменту і інші засоби. Всі матеріали для закупівель мають високу якість, що підтверджується сертифікатами від виробника. Також наша фірма має Ліцензію на виконання робіт підвищеної небезпеки на висоті.

Серед наших клієнтів - «Novus», «Фундамент», «Comfy», «Ельдорадо», «Епіцентр К», ТРЦ «Атмосфера», ТРЦ «Sky Mall», «Цитрус», «Нова Лінія», ТРЦ "Лавiна", "Фудком" (мережі "Велмарт", "Велика Кишеня") і багато інших.

Види діяльності

Зв'язок

  • +38 (050) 456-66-30

  • transfer-mega@ukr.net